اخبار > ارائه ۴۷ مقاله بین‌المللی توسط دانشگاه آزاد بیرجند
 


شماره خبر :٤٧١٧٢٧   تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢١ آذر ١٣٩٤    ا   ١٩:٤٤
 
ارائه ۴۷ مقاله بین‌المللی توسط دانشگاه آزاد بیرجند

پرتال دانشجویی کشور :

مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد بیرجند گفت: در سال جاری ۴۷ مقاله پژوهشی بین‌المللی در سطح ISI در بخش پژوهش این دانشگاه ارائه شده اس

جلیل جراحی، مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد بیرجند به رشد علمی دانشگاه آزاد بیرجند اشاره کرد و بیان داشت: واحدهای استان در دو سال گذشته شاهد تحول و خیزشی در امر توسعه تحصیلات تکمیلی که نشان می دهد واحدهای استان خراسان جنوبی رو به توسعه هستند.

 

وی افزود: در سال گذشته ۵۰ مقاله isi و ۴۲ مقاله علمی پژوهشی ۲۱ توسط هیات علمی دانشگاه منتشر شده است که نسبت به سال ۹۲، ۱۰درصد رشد داشته است.

 

مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد بیرجند گفت: در سال جاری تا کنون ۴۷ مقالهisi و ۳۱مقاله علمی پژوهشی منتشر شده است.

 

جراحی طرح های پژوهشی در دست اجرا را ۳۲ مورد و طرح های خاتمه یافته را ۸۰ طرح عنوان کرد و ادامه داد: اصولا هر طرح پژوهشی دو سال به طول می انجامد.

 

وی با بیان اینکه این دانشگاه ۱۵۰ عضو هیئت علمی تمام وقت دارد، بیان داشت: ۳۰ عضو هیات علمی نیمه وقت و ۴۰۰ تا ۵۰۰عضو، حق التدریس هستند.

 

مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد بیرجند با اشاره به برنامه های هفته پژوهش تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه از ۱۶ تا ۱۸ آذر در بیرجند و از ۲۲ تا ۲۶ آذر در تهران، برگزاری مسابقات کشوری دو مینو طی هفته آینده، برگزاری کارگاه آموزشی سازه های ماکارونی در ۲۵ و ۲۶ آذر و برگزاری پنج سخنرانی علمی و پنج کارگاه علمی از جمله برنامه های دانشگاه آزاد بیرجند در هفته پژوهش است.


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧