اخبار > بزرگترین دومینوی کشوری در دانشگاه آزاد بیرجند برگزار می‌شود
 


شماره خبر :٤٧١٧٢٨   تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢١ آذر ١٣٩٤    ا   ١٩:٤٧
 
بزرگترین دومینوی کشوری در دانشگاه آزاد بیرجند برگزار می‌شود

پرتال دانشجویی کشور :

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و انجمن نخبگان دانشگاه آزاد بیرجند گفت: بزرگترین دومینوی کشوری در سه بخش دانش‌‎آموزی، دانشجویی و خانوادگی از ۲۴ تا ۲۶ آذرماه جاری در دانشگاه آزاد بیرجند برگزار می‌شود

حمید بهلولی، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و انجمن نخبگان دانشگاه. آزاد بیرجند از برگزاری بزرگترین دومینوی کشوری در این دانشگاه خبر داد و گفت: مسابقه دومینو در بخش دانشجویی 24 آذر، در بخش دانش‌‎آموزی 25 آذر و در بخش خانوادگی 26 آذرماه برگزار خواهد شد.


وی با بیان اینکه 90 درصد شرکت کنندگان از استان خراسان جنوبی هستند، بیان داشت: 24 تیم در بخش دانش آموزی، 20 تیم در بخش دانشجویی و 11 تیم در بخش خانوادگی در این مسابقه شرکت کرده اند.


رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و انجمن نخبگان دانشگاه آزاد بیرجند به جوایز ارزنده این مسابقه اشاره کرد و افزود: تیم های اول تا سوم دانشجویی به ترتیب یک میلیون تومان، 600 هزار تومان و 400 هزار تومان و تیم های اول تا سوم دانش آموزی 500 هزار تومان، 300 هزار تومان و 200 هزار تومان و در بخش خانوادگی تیم اول 400 هزار تومان، تیم دوم 300 هزار تومان و تیم سوم 200 هزار تومان دریافت خواهد کرد.


بهلولی ادامه داد: ارائه طرح های مختلف در این مسابقه آزاد است؛ اما گروه هایی که در رابطه با دانشگاه آزاد کار کنند، امتیاز خاصی به آنها تعلق خواهد گرفت.


وی گفت: این مسابقات با داوری شش نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد و دو نفر از اعضای انجمن دومینوی خراسان جنوبی در سالن ورزشی جدید دانشگاه آزاد بیرجند و اختتامیه آن 26 آذر با حضور ریاست و معاونین دانشگاه آزاد در محل آمفی تئاتر برگزار خواهد شد.


لازم به ذکر است، این مسابقات به همت حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد بیرجند، باشگاه پژوهشگران جوان، انجمن علمی مهندسی مکانیک و با پشتیبانی بانک شهر، موسسه خوارزمی و موسسه ماهور برگزار می شود.


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧